o mnie

Z wykształcenia geodeta, z powołania programista, łączę wykształcenie z pasją, tworzę rozwiązania informatyczne, których celem jest ułatwienie i usprawnienie pracy geodetów


Nazywam się Szymon Szczerba, jestem geodetą z tytułem inżyniera i magistra, który swoją wiedzę uzupełniał podczas studiów podyplomowych. Od wielu lat zajmuję się programowaniem, a moja przygoda z informatyką rozpoczęła się, kiedy klasyczne przetwarzanie danych stało się zbyt pracochłonne i mało ciekawe. Pracowałem w AutoCAD-zie, pod którym dobrze działa LISP, co pozwoliło mi go lepiej poznać i się go nauczyć. Obserwowałem potrzeby branży i napisałem wiele wtyczek, przede wszystkim przeznaczonych dla geodetów. W kolejnych latach poznawałem również język C++. Dobrze opisane API i duże wsparcie Autodesku sprawiło, że rozpocząłem tworzenie aplikacji w języku C#. Jest to obecnie wiodący język, którego używamy w firmie. Obecnie C# używam do tworzenia aplikacji desktopowych (.NET), webowych (ASP.NET MVC Core), na urządzenia mobilne (Xamarin).
Doświadczenie w branży geodezyjnej

Doświadczenie

  • - znajomość branży geodezyjnyj
  • - wiele projektów informatycznych

ROZWÓJ

Rozkręć swój biznes z nami

Uczyliśmy się, zbieraliśmy doświadczenie, pracowaliśmy w wielu firmach i tworzyliśmy wtyczki w różnych językach, aż spotkaliśmy się, aby połączyć siły i wspólnie tworzyć narzędzia, programy i aplikacje, dzięki którym Twoja firma ma szanse pracować wydajniej, rozwijać się szybciej i realizować coraz bardziej wymagające projekty.

Znajomość branży

Tworzymy zespół, który jest doskonale zaznajomiony z branżą geodezyjną. Znamy jej potrzeby, wiemy, jak funkcjonuje, mamy świadomość konieczności usprawnień zarówno na płaszczyźnie projektowania, jak i zarządzania biznesem.

Doświadczenie w AutoCAD-zie

Wieloletnie doświadczenie projektowania systemu AutoCad pozwoliło na utworzenie narzędzi dla geodety, które spełniają obecne wymagania dotyczące obiektów zgodnych z rozporządzeniem BDOT500.

Rozwój i motywacja

Jesteśmy małą firmą z dużym potencjałem. Łączy nas jednak chęć nieustannego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Naszą motywacją są firmy, które nam zaufały i potwierdzają skuteczność naszych rozwiązań.

Nowoczesne rozwiązania

Naszym największym celem jest opracowanie rozwiązań, które zautomtyzują codzienną pracę geodety, jaką jest tworzenie dokumentacji.

programy geodezyjne pod autocada

Programy pod AutoCAD

Rozwijamy funkcjonalność AutoCADa. Posiadamy duże umiejętności pracy w AutoCADzie, co pozwala nam przyspieszyć realizacje.